Wszystkie rezerwacje w jednym miejscu

Zarządzaj rezerwacjami ze wszystkich dostępnych kanałów:

  • Dedykowana strona: Restaurants by AccorHotels
  • Aplikacja AccorHotels
  • Widgety ResDiary na Twojej stronie internetowej
  • Profile społecznościowe: Facebook i Twitter (poprzez dodanie przycisku “rezerwuj”)
  • Rezerwacje telefoniczne
  • Rezerwacje dokonywane na miejscu
  • Prywatne kanały dla wydarzeń specjalnych i dla wybranych klientów

 

System białej etykiety

Zachowaj niezależność i tożsamość swojej restauracji

Masz pełną kontrolę nad swoją bazą danych. Oddajemy do Twojej dyspozycji narzędzia, dzięki którym wzbogacisz i umocnisz swoją bazę poprzez spersonalizowane e-maile wysyłane po dokonaniu rezerwacji i przed pobytem klienta w hotelu. Materiały będą spójne z wizerunkiem Twojej restauracji (logo, zdjęcia oraz kolory).

Dostosowanie do potrzeb

Dostosowanie do potrzeb

Kontroluj swój budżet, wybierając pakiet o stałej cenie, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również ustalić, które kanały rezerwacji są dla Ciebie najważniejsze.

Wyróżnij swoją restaurację

Wyróżnij swoją restaurację

Witryna Restaurants by AccorHotels poświęcona jest działalności firmy w obszarze F&B i wyróżnia specjalne oferty promowane przy wsparciu mediów komunikacyjnych AccorHotels.

Zaimportuj swoją bazę danych

Zaimportuj swoją bazę danych

Szybko i sprawnie załaduj istniejącą bazę klientów.

Powiększaj zyski

W przeciwieństwie do innych serwisów, nie pobieramy prowizji od dokonanej rezerwacji. Co więcej, nie obciążamy za tworzenie konta dla nowych pracowników ani za dostęp na wielu urządzeniach. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zwiększyć liczbę rezerwacji, kładąc nacisk na kanały bezpośrednie.

Zamiast oddawać część zysku firmom zewnętrznym, możesz samodzielnie docierać do klientów za pomocą ResDiary. Sprzedawaj specjalne menu i wydarzenia przez określony czas i promuj je za pośrednictwem wybranych kanałów (social media, strony internetowe, aplikacja itp.)

Spersonalizowana usługa

Spersonalizowana usługa

Nasza platforma zapisuje cenne dane nt. Twoich klientów. Szczegółowe raporty pozwolą Ci odczytać potrzeby konkretnego gościa, a Twoim pracownikom dostosować ofertę przy kolejnej wizycie.

Niezależna platforma

Niezależna platforma

Nasz serwis działa niezależnie i daje możlwość zarządzania rezerwacjami oraz usługami w czasie rzeczywistym. Rezerwacji można dokonać przez 24 godziny na dobę z dowolnego urządzenia podłączonego do sieci.

Ciągle się rozwijamy

Ciągle się rozwijamy

Nasi specjaliści nieustannie pracują nad udoskonaleniem platformy. Wszystko po to, aby dostarczyć Twoim gościom niezapomniane wrażenia.

Niezależne i skuteczne rozwiązanie

Nasz system dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Dzięki spersonalizowanym narzędziom, łatwiej jest w pełni realizować potrzeby Twojej restauracji.

Zarządzaj rezerwacjami i kontroluj dostępność stolików na ekranie dowolnego urządzenia. Nasz portal umożliwia podgląd w kilku dogodnych formatach – dostosuj go do swoich potrzeb!

ResDiary, podobnie jak inne narzędzia Yield Management, pozwoli Ci zmaksymalizować potencjalny zysk. System bierze pod uwagę dostępność pracowników kuchnii, pracowników na sali i dostosowuje je do liczby zapytań, tak aby wyeliminować “puste stoliki” oraz chronić Cię przez overbookingiem. W jaki sposób? Nasz inteligenty algorytm przy każdej rezerwacji sprawdza wspomniane parametry.

Kompleksowe rozwiązanie marketingowe

Stwórz swoją własną kampanię marketingową, aby wypromować Twoją restaurację!

Dzięki bazie danych zawierającej przyzwyczajenia i preferencje klientów możesz stworzyć ukierunkowane kampanie mailingowe i dotrzeć do klientów z w pełni spersonalizowanym przekazem.

Zwiększ lojalność swoich klientów za pomocą bezpośredniej komunikacji oraz e-maili wysyłanych po dokonaniu rezerwacji i przed zaplanowanym pobytem, zachęcając ich do pozostawienia opinii.

Skorzystaj z naszych intuicyjnych narzędzi raportowania i generowania statystyk, aby zmierzyć wpływ i sukces kampanii oraz promocji.

 

 

Rozwiązanie stworzone dla restauratorów przez restauratorów

Dowiedz się, jak ResDiary może rozwijać i optymalizować codzienne działania Twojej restauracji oraz wzmocnić lojalność Twoich klientów.

Nasza platforma pomaga już 7000 restauracjom w 57 krajach. Dzięki ResDiary zarządzają one ponad 10 milionami rezerwacji miesięcznie.

Po co dłużej czekać?

Kliknij w link poniżej i zacznij gromadzić dane!

Sprawdź