Efektivní správa rezervací

Nabízejte tu nejlepší službu díky  našim online a offline nástrojům navržených tak, aby harmonizovaly obsluhu a kuchyni. Maximalizujte kapacitu díky inteligentní správě stolů, software je dostupný na různých zařízeních, což vám dává optimální kontrolu nad rezervacemi.

Zjistěte více ->

“Byli jsme natolik ohromeni jednoduchostí používání ResDiary, že jsme systém implementovali do řetězce našich restaurací. Nyní máme o 15% vyšší obsazenost.”

Vince Margiotta
Sapporo Teppanyaki

Zaujměte strávníky online prezentací

Díky ResDiary se z těch, co si pouze prohlížejí váš web/sociální účet, stanou hosté usazení ve vaší restauraci, přičemž mají na výběr několik způsobů online rezervací. Hosté si stůl rezervují rychle a snadno.

Zjistěte více ->

“Od okamžiku, kdy jsme zapsáni na ResDiary Now, máme více rezervací na večer, protože systém ukazuje aktuální dostupnost a strávníci si oblíbili jednoduchost aplikace.”

Ali Shokouhfar
La Tana, Brighton

Optimalizujte své příjmy

Díky množstvím nástrojů maximalizujete výnosy, odradíte nákladné “hosty, co nepřišli”, vytvoříte nové zdroje příjmů, a podpoříte opakované návštěvy – nemusíte se spoléhat na nákladné služby třetích stran.

Zjistěte více ->

“Používáním vestavěných funkcí aplikace ResDiary pro vytváření propagačních akcí a marketingu jsme snížili výdaje na externí partnery o 25%”

James Robertson
London Steakhouse Company

Rozšiřte svůj dosah

Využijte bezplatného zápisu na našem portálu ResDiary.com optimalizovaném také pro mobily, a na aplikaci ResDiary Now.  Přijímejte rezervace z různých partnerských kanálů, získáte tak nové publikum.

Zjistěte více ->

Spolupráce ResDiary s Restaurants Brighton pro nás znamená, že získáváme nové zákazníky bez dodatečných nákladů. Vše v našem rezervačním deníku, Jak jednoduché. 

Lydia Pluckrose
The Salt Room Brighton

Vybudujte si vlastní marketingovou strategii

Vytvořte si vlastní marketingovou strategii díky našim vestavěným nástrojům a našim odborníkům, které jsou vám k dispozici ve vašem účtu. Vybudujte si loajalitu díky vlastní databázi a záznamům o preferencích zákazníků v integrovaném CRM. Díky správnému používání marketingového modulu se k vám zákazníci budou opakovaně vracet.

Zjistěte více ->

ResDiary je špičkový systém. Máme nyní obsáhlou databázi klientů ze všech tří podniků, kterou používáme pro marketing.

Anthony Jackson
Martello Hotel, Ocean Restaurant & Bar
Kompletní řešení pro vaši restauraci

Kompletní řešení pro vaši restauraci

Bezproblémový proces rezervací, špičkové nástroje pro správu stolů a optimalizaci výnosů a sada marketingových nástrojů, které vám pomohou maximalizovat výnos.

 

Více
Zesilte online presentaci

Zesilte online presentaci

Potřebujete další růst? Získejte více autentických, ověřených zákaznických recenzí od zákazníků než na jakémkoliv jiném portále; zvýšíme objem hodnotných informací o vašem podniku na webu.

Více
Mluvte s týmem našich expertů

Mluvte s týmem našich expertů

Tajemstvím našeho úspěchu je nejen náš vynikající rezervační systém s rozsáhlými funkcemi, ale také tým odborníků, kteří získali  zkušenosti z první ruky přímo v restauraci a v pohostinství.

Více