Zvyšte návštěvnost vašeho podniku pomocí BestAfternoonTeas.com

Odpolední čaj je momentálně velmi oblíbeným nástrojem pro zvýšení poptávky. Pokud se Vaše restaurace bude zobrazovat na našem portále, Best Afternoon Teas, potencionální hosté vás budou moci jednoduše najít. Lepší prezentace, více strávníků !!!

Rezervace Odpoledního čaje

Zaregistrujte se na www.bestafternoonteas.com. Pokud odpolední čaje oddělíte od běžného menu, zákazníci jasně uvidí dostupnost služby a čas, který si mohou rezervovat.

Skončete s výdaji za služby třetích stran

Propagujte Odpolední čaj na našem novém portálu a získejte tak nové návštěvníky. Žádné další poplatky za registrace na webech třetích stran, které vám nedají vlastní přístup k jejich údajům. Pokud máte ResDiary, tyto extra služby máte zdarma, navíc si vytváříte svoji vlastní databázi – to je naše přirozenost.

Sledujte účinnost vaší propagace

Jak je vaše služba úspěšná? Který den je nejoblíbenější pro odpolední čaje?

Díky našim reportům získáte jednoduše odpovědi na Vaše otázky. A navíc lépe porozumíte ziskovosti nabídky Odpoledních čajů.

 

Vyhněte se problémům s " těmi, co nedorazili"

 

Rozumíme vaší frustraci z hostů, co nedorazí a náklady s tím spojenými. Z tohoto důvodu ResDiary integrovalo Stripe, díky kterému můžete požadovat zálohu, ukládat detaily kreditní karty nebo požadovat platbu předem v plné výši.

Vice zde Stripe

 

Pokud chcete vědět více, kontaktujte afternoontea@resdiary.com