Rezervační deník

ResDiary zobrazí vaše rezervace jednoduše. Nastavení řízení výnosů vypočítá, které stoly vám poskytnou nejvyšší výnos - návratnost rezervací a příchozích z ulice. W8list a očekávané příchody vám říkají, kdo má dorazit a kdy. Vše, co potřebujete k dosažení zisku na jediné obrazovce.

table plan view

Obsazenost stolů

Perfektní pro obsluhu a ty, co užívají integraci Epos. Plán stolů umožňuje týmu vidět vždy všechny prostory vaší restaurace, aktualizovat stav rezervací v reálném čase, kontrolovat počet přítomných hostů a zobrazit očekávané příchody. Vše funguje skvěle také v iPad aplikaci.

diary full

Kompletní informace v jednom okně

Získejte kompletní přehled o všech vašich službách, prostorách a stolech na jednom místě. Přemístění rezervací mezi stoly a úpravu rezervací provedete jedním kliknutím. Díky časové ose vidíte obsazenost stolů v každém časovém okamžiku.  Barevné kódování a ikony vám umožňují zjistit zdroje rezervací, jsou-li zákazníci  V.I.P, a zobrazují další podrobnosti o rezervacích, jako jsou zaplacené zálohy a propagace.

Klávesové zkratky

V deníku můžete pracovat jednoduše kliknutím na jedinou klávesu.

  • C –   Closeouts
  • B –  Nová rezervace.
  • W– Nová rezervace Walk-In.
  • 8 –  Otevřít W8List.
  • L –  Zobrazení Legend.
  • – Otevřít vyhledávací okno.
  • – Přeskočení na dnešní den.
  • Q – Přidání nové rezervace naW8List .

Jednoduchá práce s rezervacemi

Zobrazte si seznam všech rezervací pro aktuální den. Můžete si zvolit zobrazení stolů nebo mřížky a filtrovat vaše rezervace podle prostoru nebo služby. Běžící objednávky mohou být vytištěny pro snadnou kontrolu ze strany vašich pracovníků – obsluha a kuchyně.

Reservation details

Zobrazení detailů rezervace

Pokud kliknete na rezervaci, můžete zkontrolovat nebo upravit podrobnosti rezervace, změnit stav příchodu, potvrdit nebo vymazat rezervaci a zobrazit historii.

magic search

Magické vyhledávání!

Hledáte něco? Zákazníka? Stránku s nastavením nebo report? Jednoduše zadejte text do vyhledávacího pole a zobrazí se vám seznam položek souvisejících s vaším vyhledáváním, kliknutím na  rezervaci, report nebo nastavení a okamžitě tam budete přesměrováni.

calendar

Pohyb v deníku

Rychle se pohybujte mezi daty pomocí našich rolovacích nástrojů a získejte seznam budoucích rezervací a dostupnost.

Cover per time slot

Maximální využití kapacity

Můžete snadno zjistit, kolik zákazníků má rezervace v každém momentě. Pohybujte se myší po časové ose. Pokud jsou rezervace nad vaší kapacitou, číslo zčervená, máte tak vždy jistotu, že nepřekročíte maximální kapacitu restaurace.

Group Reservations

Rezervace v rámci celé skupiny

Jednoduše spravujte rezervace celé skupiny restaurací pomocí jednoho přihlašovacího jména a zkontrolujte dostupnost v reálném čase na všech místech.

Instant Availability

Dostupnost

Okamžitě si prohlédněte dostupnost přes tlačítko “Rezervovat” v jakémkoli daném časovém rozmezí nebo oblasti ve vaší restauraci.

Running order view

“Walk-ins”

Jednoduše usaďte příchozí z ulice díky speciálně navrženému nástroji. Jste zaneprázdnění? Použijte zkratku – klávesu “W” a dostanete se rovnou k rezervaci.

RD Connect

OCHUTNEJTE NAŠI PLATFORMU

£ 59 ZA MĚSÍC

(čtvrtletní smlouva)

150 REZERVACÍ

Plus jednorázový poplatek £59 + VAT za nastavení a online trénink k Vašemu balíčku