Tikety, Platby plné částky & Zálohy

Každý podnik je odlišný, potřebujete být flexibilní v okamžiku, kdy si potřebujete zajistit příjem.

Tikety – ResDiary vám dává možnost prodat tikety (lístky) na jednorázové akce – speciální ochutnávky, večery s živou hudbou…

Platba plné částky – můžete si vyžádat platbu předem v okamžiku rezervace, tím eliminujete náklady na ” ty, co nepřišli”.

Zálohy – samozřejmě, že ne všechny podniky požadují plnou částku, je zde možnost požadovat zálohu předem. Můžete si stanovit různé částky pro různá menu, různé dny,  a jednoduše vše sledovat.

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zákazníci

" Od okamžiku, co používáme ResDiary a online platby, jsou naši zákazníci potěšeni, že u nás mohou provádět rezervace. My máme přehled o tom, kolik zaručených ( předplacených) rezervací máme, a můžeme tak připravit potřebné množství jídla, neplýtváme potravinami. Náš čas nemusíme věnovat organizování a přeskupování rezervací, a věnujeme tak více času zdokonalování jídel a zlepšováním zážitku z jídla "

Sean Clark, Šéfkuchař- The Table

ResDiary Garance (Tokenizace)

Namísto platby předem, máte možnost ukládat údaje o platební kartě díky službě Stripe. Tyto údaje můžete poté použít pro stržení určité částky peněz z karty hosta, který nedorazil a rezervaci předem nezrušil. Tyto údaje o kartě se nazývají “tokeny” a přístup k nim je možný pouze přes ResDiary v okamžiku účtování poplatku.

Kolik to stojí?
Služba je zdarma pokud neúčtujete poplatek. Pokud poplatek zaúčtujete, pak služba stojí– 1% z účtované částky.  Ceník Stripe zde.

Vouchery

Přímo v ResDiary můžete vytvořit dárkové poukazy – vouchery. Díky jednoduchému systému vouchery vytvoříte, prodáte, sledujete a také si vytvoříte různé reporty.

Stripe je poskytovatel plateb vybraný společností ResDiary

ResDiary zpracovává všechny transakce přes Stripe. Integrace je plně kompatibilní s PCI, flexibilní a splňuje všechny platební potřeby.

Peníze zpracované prostřednictvím Stripe jsou automaticky převedeny na váš bankovní účet, obvykle do několika dnů po provedení rezervace.
Přečtěte si o  Stripe zabezpečení.