Restaurant Circle

restaurant circle thumb

CO TO JE RESTAURANT CIRCLE

Restaurant Circle je portál šitý na míru, který vám přináší spojení ResDiary a Avios. Restaurace zaregistrované na Restaurant Circle mají možnost získat prémiové strávníky a odměnit je Avios body za každou rezervaci.

RESDIARY

ResDiary je rezervační systém pro restaurace, založený na cloud technologiích, vybudovaný odborníky z oblasti pohostinského průmyslu, kteří pomáhají restauratérům spravovat své podniky a zvyšovat výnosy. Každý měsíc se více než 9 milionů rezervací uskutečňuje přes ResDairy na více než 6 000 místech, ve více než 58 zemích světa.Portál resdiary.com má více než 500 000 návštěv za měsíc.

 

 

AVIOS

Avios je součást International Airlines Group a funguje na principu odměn. Za uskutečněné rezervace získáte body, který použijete na lety, pobyty a další.

Více informací o Avios

Jsem již zákazníkem ResDiary, jak se mohu do programu registrovat?

Restaurant Circle přidáte do vašeho balíčku tak, že se zaregistrujete. Nebo nám zašlete email na sales@resdiary.com.  Jakmile se zaregistrujete, zpřístupníme vám Avios odměny a zapíšeme vaši restauraci na Restaurant Circle, můžete tak jednoduše sledovat rezervace.

Nejsem zákazníkem ResDiary, jak se mohu do programu zaregistrovat?

Krok 1 : Zaregistrujte se na ResDiary.  Na našich stránkách se podívejte na nabízené balíčky, jakmile budete naším klientem, program můžete využívat.

  • Žádné provize za rezervace – ResDiary pevná měsíční platba, lidé si rezervují místo přímo ve vaší restauraci.
  •  Okamžité rezervace z vašeho webu, sociálních médií a bezplatného zápisu na www.resdiary.com.
  • Yield management – optimalizace vašich příjmů.

Krok 2: Zápis na Restaurant Circle

  • Restaurant Circle přidáte do vašeho balíčku tak, že se zaregistrujete.

Spuštění programu

Restaurant Circle byl spuštěn v prosinci 2016, přičemž marketingové aktivity se zpočátku soustředily na Irsko s cílem, aby se Aer Lingus připojila k programu Avios Travel Reward. Pro UK se marketingová kampaň spustila v lednu 2017.

Váš podnik bude zobrazen na Restaurant Circle před plánovanou marketingovou kampaní, což vám umožní přilákat a odměnit hosty 250 Avios body za každou rezervaci provedenou ve vašem podniku. Poplatek za každou rezervaci činí 3 GBP + DPH.

RESTAURANT CIRCLE OBCHODNÍ PODMÍNKY

£25+DPH za měsíc

£3 + DPH transakční poplatek za rezervaci, která odměňuje strávníky 250 Avios body.