Tokenizace

"Ti, co nepřišli" představují v pohostinství pohromu. ResDiary ovšem disponuje technologiemi, které vás ochrání před ztrátou příjmů způsobenou právě těmi, co rezervovali a nepřišli.

tokenization

Jak funguje Tokenizace?

Tokenizace je proces, kdy systém bezpečně vezme informace z klientovi kreditní karty a uchová si je. Tyto informace jsou využívány vždy jen pr účely restaurace. Nemůžete si díky nim vzít platbu nebo zálohu předem. Naopak využíváte je jako zajištění rezervace. Pokud zákazník nepřijde, zruší rezervaci, máte nástroj zaúčtovat mu poplatek přes Stripe = tzv. token.

resdiary now

Co je Stripe?

Stripe je poskytovatel plateb pro ResDiary,  nabízí také možnost tokenizace ve vašem deníku. Stripe je přední mezinárodní platební brána se skvělými uživatelskými zkušenostmi a  PCI compliant security. Používání  Stripe nabízí bezpečné a jednoduché řešení pro online tokenizaci a zálohy here.

Je tokenizace dostupná v České Republice?

Momentálně je tokenizace dostupná v těchto zemích: Austrálie, Kanada, Dánsko, Finsko, Irsko, Norsko, Švédsko, Belgie, Francie, Německo, Lucembursko, Nizozemí, Španělsko, Rakousko, Itálie, Spojené Království a USA . Více zemí je postupně přidávání naším poskytovatelem Stripe, prosím kontaktujte nás, pokud máte zájem Stripe používat a prozatím není ve vaší zemi podporován.

Je tokenizace bezpečná?

Samozřejmě. Bezpečnost a snížení rizika jsou výhodami tokenizace. Citlivá data z kreditní karty jsou chráněna proti neoprávněnému přístupu a zneužití.

Kolik služba stojí?

Za používání ResDiary garancí si nic neúčtujeme. V případě, že si restaurace naúčtuje z karty token, Stripe si účtuje malý poplatek, a to ve výši 1% + VAT z částky tokenu, poplatek. Podívejte se na ceník Stripe.