Zajistěte si příjmy

Potřebujete nástroje, které vám ochrání vaše těžce vydělané peníze. Ať už požadujete platbu v okamžiku rezervace, abyste pokryli náklady na jídlo, nebo chcete prodávat vstupenky na speciální akce, ResDiary vám pomůže.

Více ->

Prodejte všechna místa

Udělejte si z úterý sobotu díky chytrému nastavení cen. Podpořte rezervace v během menší návštěvnosti pomocí hodnotných nabídek, vytvořte speciální akce, nabídněte lepší výhody ve špičce. Díky variabilním cenám vám ResDiary dává větší flexibilitu než má Olympijský gymnasta!

Více ->

Optimalizujte svoje příjmy

Díky našim nástrojům pro řízení výnosů neprodáte službu pod cenou, neprodáte ji více zájemcům, než je vaše kapacita. Vždy zjistíte optimální počet rezervací pro danou službu, nikdy neohrozíte její kvalitu.

Více ->

Buďte vždy napřed

Náš nástroj ” Objednávka předem” dává dostatečný náskok personálu kuchyně a čas obsluhujícímu personálu. Umožňujeme vám uspokojit potřeby velkých skupin a navíc velmi rychle. Spojte exkluzivní nabídky s propagačními akcemi a snadno zjistíte očekávané příjmy. Zvyšujte takto efektivitu vaší restaurace.

 

 

Více ->

Vytvořte zákazníkovi službu na míru

Vaše online prezentace je důležitá. Ujistěte se, že vás ukazuje v tom nejlepším světle. ResDiary widgety a emaily jsou přizpůsobeny vaší značce, což zajistí příjemný dojem při vytváření rezervace.

Více ->

Více peněz ve vaší kapse

Využijte výhody pevně dané ceny bez žádných dalších poplatků a provizí za uskutečněné rezervace. Platí to pro všechny nabízené balíčky. 

Více ->

Zde jsou některé další funkce v rámci balíčků ResDiary Pro & Express.